Fryzury na siłownie!

Heja!

Dzisiaj post związany z fryzurami na siłownie. Każda kobieta chce w szybkim czasie się ogarnąć na siłownie, a przy okazji wyglądać ładnie i schludnie. Dzisiaj pokazuję 6 podstawowych fryzur, które są wygodne, a zarazem szybko się je robi, bo jedna fryzura na siłownie zajęła mi max 3 min.

woman-586185

Włosy na siłowni muszą być związane by przeszkadzały przy wykonywaniu różnych ćwiczeń, nie będą wpadać w oczy ani nigdzie się nie wplątywać. Dodatkowo ważnym aspektem jest to, że dzięki związaniu, włosy się też nie niszczą i jest lepsza wentylacja skóry głowy.

1. Kuc w bok:

Inna wersja tradycyjnego niskiego kuca. Zbieramy włosy z każdej strony za prawe ucho i związujemy gumką.

a aa

2. Kuc w tył:

Uwielbiam tą fryzurę! Prosty, wysoki kuc – po prostu włosy zbieramy u góry głowy.

b bb

3. Koczek warkoczowy:

Jeśli intensywnie machamy głową, to ta opcja jest idealna dla Nas. Związujesz włosy u czubka głowy, następnie zaplatasz warkocz, tworzysz koczek i związujesz gumką.

c cc

4. Warkocz dobieraniec:

Fajna i efektowna fryzurka, jeśli dużo ćwiczysz w pozycji leżącej to masz pewność, że nic nie będzie uwierać. Zbierasz włosy od góry i dobierasz powoli tworząc warkocz. Na końcówce tylko związujesz gumką.

d dd

5. Na dwa kuce:

Poczuj się jak mała dziewczynka lub atomówka. Pozytywna fryzura na siłownie! Zamiast jednego kucyka u góry – dwa!

e ee

6. 2 w 1:

Masz dwa zrobione kucyki u góry? To teraz je połącz tworząc w jeden warkocz. Początek dość trudny, aby je połączyć ale potem szybko idzie.  Na pewno nic nie będzie Ci przeszkadzać przy intensywnych ćwiczeniach.

fff

Którą fryzurę Ty byś wybrała na siłownie? Może masz jakiś swój sposób na włosy pod czas ćwiczeń? Daj znać! Czekam na komentarze! 🙂

7 Comment

 1. Ja zawsze związuje jak najmocniej moje włosy do tyłu, żeby mi nie przeszkadzały. Nie cierpię włosów na twarzy. Ja nie wiem jak niektóre dziewczyny mogą w rozpuszczonych włosach ćwiczyć.

  1. Aga4run says: Odpowiedz

   Heh, rozumiem Cie.. Też mam ten sam problem i podziwiam te laski, przecież włosy wszędzie mogą się wplątać. 🙂

 2. tyle pomysłów na fryzurę na siłownie i nie tylko, muszę pokazać Twój post mojej narzeczonej

  1. Aga4run says: Odpowiedz

   Daj znać, czy jej się spodobała jakaś fryzurka 🙂

 3. Hej, świetne pomysły na fryzurę. Ja osobiście zawsze robię sobie koka, mam pewność że nie będą mi wypadać i przeszkadzać 🙂

 4. Najbardziej lubię wszelkiego rodzaju warkocze w różnych kombinacjach – jeden warkocz zaplatany na szybko, dwa warkoczyki, klasyczny dobieraniec, dobieraniec zaczesywany na bok. Tak mi najwygodniej i najfajniej się czuję 🙂 Nie przepadam za to za wysokimi kucykami i koczkami – włosy strasznie mi ciążą i ciągną skórę głowy, wole luźniejsze fryzury

  1. Aga4run says: Odpowiedz

   Dzięki za opinie, to prawda warkocze są najlepsze! Moje włosy trochę mi urosły i teraz na noc zawsze robię dobierańca by mi się w nocy nie plątały.

Dodaj komentarz