Be Glossy Marzec 2016

Heja,

przedłużyłam „boxowanie” o kolejne 3 miesiące, co bardzo mnie cieszy, bo uwielbiam odkrywać i testować produkty, które się znajdują w środku. Tym razem cała zawartość była dla mnie niespodzianką.

Rozkwit KOBIECOŚCI

Jesteście ciekawi, co było w środku?

Zapraszam dalej…OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Otworzyłam pudełko i zobaczyłam 5 małych produktów. Trochę się zawiodłam, bo wyglądało to marnie. Gdy zaczęłam testować produkty zmieniłam zdanie, ponieważ były to kosmetyki bardzo dobrej jakości.  W środku był krem do twarzy, krem do rąk, ampułki do włosów, 100% kolagen oraz gąbeczka do mycia twarzy.

ARTEGO Ampułki odbudowujące DREAM

26,20 zł / 3 szt x 8 ml (produkt próbka)

Bardzo tłusty produkt, więc warto tylko kłaść go na głowę przed umyciem włosów. Zapach bardzo intensywny, więc nie każdemu może odpowiadać. Włosy po nim są gładkie i miękkie, więc to na plus.

BINGOSPA Kolagen 100%

25 zł / 10 ml (produkt pełnowartościowy)

Tego produkty byłam najciekawsza, ponieważ powoli mi się robią zmarszczki oraz mam worki pod oczami, a taki kosmetyk pozwala z nimi walczyć. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, moja skóra była naciągnięta i lepsza w dotyku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

L’OCCITANE Krem do rąk Kwiat Piwonii

10 zł / 10 ml (produkt próbka)

Krem bardzo szybko wchłania w dłonie, pozostawiając przyjemy zapach. Szkoda, że taka malutka próbka, ale mieści się do torebki.

BANDI COSMETICS Krem Intensywnie nawilżający Hydro Care

28,80 zł / 30 ml (produkt próbka)

Krem szybko się wchłania pozostawiając skórę bardzo miękką. Moim zdaniem bardzo fajnie się nada jako baza pod makijaż. Przetestuję, zobaczę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

YASUMI Konjac Sponge

19 zł / sztuka (produkt pełnowartościowy)

Tego produktu jestem najbardziej ciekawa, ponieważ nigdy nie miała gąbeczki do mycia twarzy. Pierwsze wrażenie zdobędę dzisiaj wieczorem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WARTOŚĆ PUDEŁKA: 109 zł

Pudełko takie średnie, spodziewałam się czegoś więcej. Produkty miniaturki, może i dobrze, że szybko się zużyją, bo kolekcję już sporą mam. Cieszę się bardzo z gąbeczki do mycia twarzy oraz kolagenu, reszta to takie standardowe produkty.

Jak Wam się podoba pudełko?

Co najchętniej byście przetestowali?

Dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz