Challenge 100 km!

Hejo,

Dzisiaj wypełniłam mój pierwszy challenge, czyli 100 km w miesiąc za 100 lików na fanpage. Udało się, zrobiłam to, chociaż było ciężko. Lubię podejmować wyzwania, dają niezłego kopa motywacyjnego i każdemu polecam przyjmować wyzwania.

Ten miesiąc (sierpień) był walką z moim leniem, temperaturami i bólem. Dodatkowa motywacja bardzo mi pomogła w postaci zarażania koleżanki (Sylwii) na wspólny bieg plus każdorazowe zdjęcie z biegu, butów by pokazać na fp, że zdobywam kilometry.

stopy_mix

Na początku było bieganie w upale, który był dla mnie katorgą i prosiłam tylko siebie, by zakończyć trening jak najszybciej. Gdy przyszły chłodniejsze dni cieszyłam się jak dziecko, bo dostałam powera w nogi i zaczęłam biegać po 14 -12 km (dla mnie to wyczyn). Ostatni trening (dzisiejszy) był podsumowaniem całego miesiąca i zlał mnie wodą równo z okazji przebiegnięcia tej setki. 🙂

aga4run

Liczby nie kłamią, a moje endomondo tym bardziej 🙂

 • 12 biegów
 • 3 treningi średnio na tydzień
 • 100,34 km zaliczonego
 • 8,36 km średnio na jeden trening
 • 59 minut średnio na trening
 • 8240 spalonych kcal
 • 11 godzin, 45 minut i 3 sekundy biegu
 • 2 kilogramy spalone bez większej diety

endo

Jak się czuje po wyzwaniu?

Zadowolona, ale zmęczona. Trochę dało mi w kość ta regularności i tyle kilometrów, ale trzeba się przygotowywać na półmaraton. Bolą mnie piszczele i kolana czasem, ale z efektu jestem zadowolona. Dzięki wyzwaniu wzmocniłam swoją kondycję, wydolność, mogę więcej wybiegać oraz zyskałam regularność w treningach. Teraz wiem, że muszę popracować nad tempem i trochę przyspieszyć, ale dam radę.

10617220_815810328449983_704141515_n

Mam mega frajdę, że udało mi się przebiec te 100 km. Polecam, każdemu amatorowi w celu sprawdzenia się i nauczenia się regularności. Kto podejmie wyzwanie? Kto przebiegnie 100 km?

 

4 Comment

 1. Gratulacje. Dobra robota Aga!

 2. Super ! 🙂 Gratuluję.

 3. Gratuluję. Super ! 🙂

 4. Gratuluję i podejmuję wyzwanie!:))

Dodaj komentarz