Co Aga nosi zimą ? :)

Heja 🙂

Dzisiaj opowiem trochę o moim stroju, co noszę, gdy biegam zimą.

Co do najważniejszego aspektu, czyli butów, to nie mam jakiś specjalistycznych z kolcami, ale zwykłe, których używam cały rok. Moje buty to Nike Ready Wmns, jestem z nich bardzo zadowolona i jak na swoją cenę (obecnie ok. 200 zł) są dobrze zrobione i bardzo wygodne. Bo pamiętajcie buty to podstawa!!

nike-wmns-ready-724166-s50

Kolejną ważną rzeczą są ciuchy. Ważne by nie ubierać się za grubo, bo można się przegrzać. Najlepiej ubierać się na cebulkę, zakładając, że będzie ciut zimniej niż jest, bo człowiek i tak się rozgrzeje pod czas biegu.

Teraz opisze co ja noszę zimą, zaczynając od stanika sportowego firmy Reebok, które mają bardzo dobre gatunkowo i wygodne biustonosze, po przez odzież termiczna firmy Cirvit ( sklep Lidl) – koszulka extra, gorzej ze spodniami (cena 22 zł/szt). Dodatkowo ubieram przewiewną koszulkę i bluzę zieloną marki Kalenji (sklep Decathlon), zakładam spodnie szare dresy oraz kamizelkę z kapturem i kieszonką. Również ważną rzeczą jest komin na szyję i czapka oraz jak są duże mrozy zakładam rękawiczki. Ochrona głowy jest najważniejsza, ponieważ 30% ciepła ucieka właśnie przez głowę, a do choroby szybka droga.

DSC00450Mój zestaw na dziś.

Dzisiaj szybko kończę post, bo muszę się uczyć na jutrzejszy egzamin z Ochrony Środowiska i Przyrody. Na koniec fotka szczęśliwej mnie, po 7 km 🙂

Have a nice night!! :*

DSC00452

 

 

 

1 Comment

  1. Buty to podstawa! 😀

Dodaj komentarz