Czy na See Bloggers było nudno?

Heja,

Dawno nie pisała, to prawda, aż wstyd! Tyle do nadrobienia. Nie 5, nie 8, a aż 10 postów do napisania! Nie ładnie, ale tyle się działo ostatnio. Od przygotowań do Zbiegu Blogerów, po przeprowadzkę, brak neta przez 2 tygodnie oraz otrzymania pracy w Biegosferze w Gdańsku (będę łączyć pasje z pracą) – jak miło.

Mój pierwszy post będzie o imprezie na której byłam 24 stycznia 2015 r. wraz z blogerką kosmetyczną Patrycją (Beauty&Choice). Niestety w tym czasie miałam sesje, dlatego na evencie byłam tylko jeden dzień, a można powiedzieć, że kilka godzin. Chciałam sprawdzić jak wygląda profesjonalne spotkanie bloggerów, ponieważ mój dopiero co kwitnie event.  Na początku była rejestracja, niestety Pati nie mogła się zarejestrować, ale jakoś się udało, bo jak wiadomo, wiele osób się zapisuje, a część i tak nie przychodzi. Potem poszłyśmy się przejść jakie akcje nas czekają.

bbvbvbvbvvb

Pati & Ja z naszymi kanapeczkami.

TRON OBFITOŚCI… CZYLI PYSZNOŚCI.

Na samej górze, było stoisko Lidl Polska, gdzie można było zrobić własną kanapkę, wystylizować ją i zrobić fotkę swoim telefonem. Mnie poniosło i zrobiłam tron, Pati zwykłą pyszną kanapkę. od Lidla dostałam fartuszek, a na stoiku były bardzo ostre noże, którymi się zacięłam razem z Patrycją heh.. Niestety mój tron nie wygrał w konkursie, bywa…

IMG_0008

Tron obfitości plus kanapeczki Patrycji.

WARSZTATY, CZYLI 5 ZASAD JAK PISAĆ, BY DOBRZE NAPISAĆ.

Zajęcia, na które w końcu się dopchałyśmy do Piotra Buckiego były ciekawe i kreatywne. Pokazywał jak wygenerować ilość wyświetleń na blogu poprzez napisanie odpowiedniego tytułu postu. Było śmiesznie, ale warsztaty dawały wiele do myślenia.

54c622b083caf_p

Siedzimy grzecznie na warsztatach. Fot. Tomasz Bołt.

FM TWORZY SZTUKĘ…

Najbardziej z Pati czekałyśmy na warsztaty z firmą FM Group. Jak każda kobieta uwielbia uczyć się o makijażu i odpowiednim doborze. Dodatkowo FM przygotował upominki dla każdej uczestniczki warsztatu, a to kobiety uwielbiają! Ja dostałam kredkę do oczu oraz cienie do brwi (zawsze chciałam je kupić), a Patrycja kredkę do oczu oraz pomadkę, która pachniała obłędnie, więc każda z Nas była zadowolona. Z warsztatów wyciągnęłam jak najwięcej się dało. Wiem teraz, jak konturować sobie twarz oraz jak odpowiednio pomalować sobie brwi ( I’m sooo happy!).

3Próbuje smak kawy zielonej niepalonej. Fot. by fmgroup.

TO TYLE NA SEE BLOGGERS!

Po warsztatach z FM ustaliliśmy z Pati, że wracamy do domu. Ja miałam masę nauki, a Patrycja swojej pracy.

Jak mam podsumować event?

W sumie jak na te 5 min., które tam byłyśmy to See Bloggers ma potencjał. Zapewnił fajne warsztaty,  były butki, gdzie można było fotki robić sobie, było stoisko od Bubbleology oraz stoisko z grami i tyle… W sumie, gdyby się szło samemu, to ciężko by było jakoś, nie każdy blogger jest na tyle śmiały by pogadać, czy zagadać. Moim zdaniem za mało było atrakcji dla bloggerów, którzy nie zapisali się na żaden z warsztatów. Tylko Lidl zrobił swoje stoisko ogólnodostępne.  Moim zdaniem See Bloggers na kolejnym powinien zadbać o każdego bloggera oraz otworzyć ścieżki dla modowych i sportowych blogów, by mogły się też pokazać. Imprezę wspominam średnio i wiele słyszałam, że pierwsza była najlepsza. Ubolewam nad tym, że nie było żadnych kubeczków ani listów do bloggerów, które były na poprzedniej edycji (tak widziałam i słyszałam), bo jestem ciekawa co by znalazło się w moim liście. Takie są moje odczucia. . Każdy ma swoje zdanie.

IMG_0013

A jak Wam się podobał See Bloggers?

Buźka!

4 Comment

 1. Hejka – jesteś już drugą osobą, która wspomina o See Bloggers.
  Tak myślę sobie, że i ja się wreszcie zapiszę na kolejną edycję?

  Blogerzy, którzy byli tak to opisują, że kusi, kusi… kusi mnie coraz bardziej 🙂

  Super tron kanapkowy i gratuluję pracy 🙂

  Pozdrawiam biegowo 🙂 Małgosia

 2. Keep this going please, great job!

 3. Cieszę się,że mogłyśmy się poznać na See Bloggers(to ja,ta spózniona na warsztaty kosmetyczne:)
  Dzięki wielkie za Twój blog i cenne rady.
  Dopiero zaczęłam przygodę z bieganiem,więc proszę trzymaj kciuki.
  Serdecznie pozdrawiam
  🙂

  1. Aga4run says: Odpowiedz

   Nie ma sprawy, będę trzymać kciuki na pewno dasz sobię radę! 🙂

Dodaj komentarz