Czy przez bieganie da się odchudzić?

Heja,

już jakiś czas temu wpadł mi do rąk pewny e-book, którego niestety nie miałam czasu przeczytać. Na szczęście znalazłam chwilę i oto opinia o nim.

Książka nazywa się „Odchudzanie przez bieganie”, ten tytuł mnie bardzo zaintrygował, ponieważ sama próbuje się odchudzić przez bieganie.  Szukałam nowych pomysłów, rozwiązań i cóż… Niestety nie znalazłam.

book1

Książka okazuje się bowiem dobra tylko dla początkujących, którzy chcą zacząć biegać i poznać tajniki biegania. Jeśli zaczynasz to warto sięgnąć po tego e-booka, ponieważ  w książce są ciekawe porady o tym jak zacząć biegać, jak się odżywiać i przez to jak się odchudzić. Mogłabym określić tą książkę jako vademecum dla początkującego biegacza.

spis treści

Książka jest pisana prostym językiem, który dotrze do każdego odbiorcy.  Jest przejrzysta i znajdują się w niej tylko najważniejsze informacje. Jeśli jesteś początkującym biegaczem to warto ją przeanalizować.

Stronka, gdzie można kubić e-book: http://bieganienaodchudzanie.pl/

Dobranoc! 🙂

2 Comment

  1. fajny pomysł z odchudzaniem podczas biegania i dzięki za link do książki na pewno skorzystam bo jestem początkującym biegaczem, a brzuszek po świętach trzeba zrzucić;)

    1. Aga4run says: Odpowiedz

      Święta niestety pozwalają na utratę rozsądku, ale trzeba po nich wrócić ze zdwojoną siłą. Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz