Dobre bo polskie, kilka słów o skarpetkach.

Heja,

dziś notka o bardzo dobrych polskich skarpetkach, które można kupić w sklepie Biegosfera. Jest to dobrze zrobiony produkt,  który będę polecać wszystkim.  Jeśli nie chcesz dużo wydawać na skarpetki, warto im się przyjrzeć.

WYGLĄD:

ocena4

Są to czarne skarpety, więc nie widać na nich brudu, ani nie szarzeją jak to jest w przypadku białych skarpet. Przy praniu nie farbują, ani nie tracą koloru. Jeden minus – są tylko w jednej kolorystyce, ale czarny jest uniwersalny.

WP_20150305_005

WYTRZYMAŁOŚĆ:

ocena5

Skarpetki są wykonane z  55% poliesteru, 25% polipropylenu, 17% poliamidu oraz 3% elastanu. Dzięki takiej mieszance są one elastyczne, wiec fajnie dopasowują się do nogi. Dodatkowo ma wzmocnienia na palcach i pietach, więc się szybko nie przedrą. Skarpeta jest idealna na zimę, ponieważ jest grubo tkana.

WYGODA:

ocena5

Produkt ma pewne elementy, które zapewniają wygodę. Jest to bezszwowa konstrukcja, więc nic nie uwiera. Dodatkowo mają ściągacze na śródstopiu, co sprawia, że stopa nie przemieszcza się samoczynnie. Są miękkie w dotyku i fajnie dopasowują się do stopy

WP_20150305_006

CENA:

ocena5

Skarpetki kosztują 35 zł za sztukę. To nie jest wygórowana cena jak za dobrej jakości skarpetę.

ROZMIAR:

ocena4

Skarpetki są w 3 rozmiarach: 38-40, 41-43, 44-46. Niestety maja jeden mankament nie ma rozmiaru dla małej stopy (35-37) i niestety trochę mi wiszą na palcach.  Ale u mojego R. idealnie leżą na stopie i jest bardzo zadowolony.

TLO_BLOG_2

 PODSUMOWANIE: 

ŚREDNIA: 4,6/5

ocena5

Skarpetki stosowałam prawie całą zimę i do teraz wyglądają jak nówki. Używałam je również podczas treningów siłowych i noga mi się o dziwo nie pociła tak, a fajnie trzymała nogę. Jeśli będziecie kiedyś w Biegosferze obowiązkowo weźcie sobie po parze skarpet i zobaczcie, jak może być dobra polska skarpeta.

 

Dodaj komentarz