Formoza Challenge

Heja,

dzisiaj trochę o biegach ekstremalnych, których w Polsce robi się coraz więcej. Kto nie próbował swoich sił w takim wyzwaniu, niech żałuje. Zabawa naprawdę przednia i można zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz podnieść poprzeczkę. O jednym z biegów piszę TUTAJ.

Dzisiaj przedstawię Wam pierwszą imprezę stworzoną we współpracy z wojskowymi jednostkami sił specjalnych ze słynną FORMOZĄ. Bieg odbędzie się w 2016 roku pod Poznaniem.

Poczuj się jak komandos i podejmij wyzwanie!official_photo_Formoza_Challenge

19 czerwca 2016 roku odbędzie się pierwszy bieg survivalowo – wytrzymałościowy Formoza Challenge.

Unikalny tor przeszkód udostępniony przez Gminę Oborniki został przeprojektowany przez żołnierzy FORMOZY i wzorowany jest na autentycznych torach szkoleniowych wykorzystywanych podczas wojskowej zaprawy naszych komandosów. FORMOZA zadeklarowała także czynny udział w tych niesamowitych zmaganiach, przeprowadzenie treningu oraz możliwość potraktowania udziału w zawodach jako preselekcji.

foto_Formoza_Challenge

Czas trwania imprezy: 18-19 czerwca 2015 r.

Miejsce: tor motocrossowy w Obornikach

Dystans: 5 km, 10 km i 1 km dla najmłodszych

Liczba przeszkód naturalnych i sztucznych: ponad 50 (na dystansie 10 km)

Limit startujących: 1500 osób na jednym dystansie

Limit czasowy: 4 godziny

Zapisy na stronie: www.formozachallenge.pl

Zapraszam do podjęcia wyzwania i przekonania się, czy jest się prawdziwym komandosem. Pokaż, że nie boisz się wyzwań i jesteś twardy/a jak skała!!foto_bieg_prawdziwych_komandosow-1024x576

 

1 Comment

  1. Prawie jak Selekcja. Ciekawie się zapowiada 🙂

Dodaj komentarz