I jak tu nie biegać! – RECENZJA

Heja,

Dzisiaj kilka słów o książce, która całkowicie zmotywowała mnie do zaplanowania przebycia półmaratonu. Tak, to o książce Beaty Sadowskiej (fb: https://www.facebook.com/oficjalnastronabeatysadowskiej)  I jak tu nie biegać! Nie mam żadnych negatywnych opinii o tej książce, lecz same pozytywne. Ta książka to POZYTYWNA BOMBA !! Pani Beata tak pisze o swoich przygodach, że aż sami chcemy to poczuć na własnej skórze dodatkowo wrzuca te cudowne foty, dodatkowa dawka motywacji.

i-jak-tu-nie-biegac-beata-sadowska-rozmowa-na-temat-ksiazki

Książka porusza temat maratonu ( jak do niego się przygotować oraz odczucia Beaty po maratonach),  również odpowiedniego żywienia (pokazuje fajne przepisy), dodatkowo daje wskazówki dla początkujących i zawodowców przy pomocy jej znajomego Kuby Wiśniewskiego, który ma ogromne doświadczenie w dziedzinie biegania. 🙂

Polecam tą książkę każdemu, kto zaczyna, kto już biega, albo kto zamierza biegać. Pani Sadowska swoją pozytywną energią w magiczny sposób przekazuje ją czytelnikowi. Daje natchnienie do walki, do spróbowania czegoś dłuższego (maratonu). Sama czytając tą książkę miałam wrażenie że zaraz wyjdę z domu i przebiegnę ten maraton, ba! nawet po nocach mi się to śniło. 🙂 Tak Pani Beata zaraża!

Bardzo dobrze, bo bieg to zdrowie, radość i szansa na lepsze jutro!! Dlatego… I jak tu nie biegać!

Screeny z książki 🙂

beata_rozwarcie1Przepyszne dania do wypróbowania 🙂

Ijaktuniebiegac_maratony

Maratony przebiegnięte! Radość na twarzy Pani Beaty 🙂

Ciesze się, że dzięki mojemu Facetowi mogłam przeczytać tę książkę (w końcu on mi ją kupił 😉 ), jak będę mieć doła biegowego, zawsze mogę sięgnąć po nią i doładować się optymizmem.

P_20140723_183434 P_20140723_183854

Moje, nie oddam!! 🙂

Dobrej Nocy 🙂

1 Comment

  1. […]   POWODZENIA! 🙂 Do recenzji książki zapraszam tutaj: http://aga4run.wordpress.com/2014/07/23/i-jak-tu-nie-biegac-recenzja/ […]

Dodaj komentarz