Mineralny makijaż idealny na lato

Nigdy nie byłam przekonana do mineralnych produktów i nie miałam chęci ich kupować. Nie wiedziałam jak je nałożyć, czy będą się długo trzymać i miałam wiele obaw. Na See Bloggers, gdzie poznałam markę Annabelle Minerals moje wątpliwości zostały rozwiane. Dzięki miniaturkom produktów, które otrzymałam na wydarzeniu mogłam wypróbować czym są kosmetyki mineralne. Zapraszam na pierwszy makijaż wykonany tymi produktami.

W otrzymanych miniaturkach znalazłam kilka perełek. Są to trzy cienie: chocolate, cappuccino oraz ice cream. Moją uwagę też przykuł korektor z pierwszej serii w odcieniu DARK, który idealnie zakrył moje sińce pod oczami, idealnie wtapiając się w skórę.

Moim zdaniem kosmetyki mineralne są idealne do makijażu letniego, ponieważ nie obciążają skóry. Mają właściwości przeciwsłoneczne, co zapewnia niską, ale stabilną ochronę. Przez co nasza skóra się wolniej starzeje. Warto zastąpić w lato ciężkie, mocno kryjące podkłady na te lekkie, które pozwalają skórze oddychać.

annabelle_minerals_cosmetics_1
annabelle_minerals_1annabelle_minerals_2annabelle_minerals_4annabelle_minerals_5annabelle_minerals_3annabelle_minerals_8annabelle_minerals_7annabelle_minerals_6

Zachęcam Was do zapoznania się z kosmetykami mineralnymi. Naprawdę warto, ponieważ są do prawie każdego typu cery. Nie obciążają, dają efekt gładkiej i zdrowej cery. Spróbujcie!

p.s. Na moim fanpage trwa właśnie konkurs, gdzie można wygrać kultowe kosmetyki marki Annabelle Minerals. Zachęcam do wzięcia udziału: TUTAJ.

pozdrawiam

Dodaj komentarz