PROJEKT DENKO – PUSTAKI cz. 3

Ostatnie denko było kilka miesięcy temu. Czas wrócić do tej formy na blogu. Kilka pustaków się uzbierało, więc mam produktów na kilka wpisów. Zapraszam na trzecią denkową piątkę.

W dzisiejszym poście opisuje produkty do pielęgnacji ciała i włosów. Będzie to jedna z moich ulubionych serii do włosów, antyperspirant oraz kremowy żel pod prysznic mojej ukochanej marki, której jestem ambasadorką.

PANTENE PRO-V Lekki Szampon AQUA LIGHT (12,99 zł/250 ml)

Temu produktowi i tej serii jestem wierna już kilka lat. Moje włosy są po niej lekkie, gładkie i dobrze oczyszczone. Produkt ma dobrą formułę, która nie obciąża włosów. Dobrze się pieni i szybko spłukuje pozostawiając włosy czyste. Zapach, który jest przyjemny, zostaje po umyciu długo na głowie.

PANTENE PRO-V Lekka Maska Odżywcza AQUA LIGHT (19,99 zł/200 ml)

Kolejnym produktem, który zużyłam z tej serii to lekka maska odżywcza do włosów. Produkt przyjemny tak samo jak szampon. Najważniejszą zaletą jest to, że po użyciu produktu moje włosy pięknie się rozczesują i nie plączą. Polecam go osobą, których włosy są osłabione i mocno się plączą.

PANTENE PRO-V Lekka Odżywka w piance pod prysznic INTENSYWNA REGENERACJA (14,99 zł/180 ml)

Miniaturkę tego produktu otrzymałam w pudełku [Be Glossy Styczeń 2016]. Długo leżała u mnie w szafie i czekała na swoją kolei. Jeśli chodzi o jego działanie to ma podobne jak w przypadku serii AQUA, ale jego nakładanie na włosy to porażka. Niestety odżywka w piance to nie jest dobry pomysł. Ciężko określić ile produktu nałożyć, by pokryć nim całe włosy. Czułam, że nierównomiernie rozkłada się na mojej głowie. Niestety nie jest to produkt dla mnie.

denko_3_pantene

LE PETIT MARSEILLAIS Kremowy żel pod prysznic MALINA i PIWONIA (8,99 zł/250 ml)

Odkąd zostałam [Ambasadorką marki Le Petit Marseillias] mało co znałam produkty tej firmy. Dziś z czystym sumieniem mogę je polecać. Żel malina z piwonią był pierwszy, który wybrałam dla siebie. To cudowne połączenie zapachów – relaksuje mnie. Produkt pachnie subtelnie i długo zostaje na skórze. Bardzo dobrze myje, nie podrażnia skóry. Często go używałam zamiast pianki do golenia nóg. 🙂

GARNIER MINERAL PROTECTION Antyperspirant w kulce 5 FLORA FRESH (8,99 zł/50 ml)

Ostatnim produktem jest antyperspirant w kulce od Garniera. Jak zapewniał producent, produkt miał chronić przez 48 godzin, niestety tak nie było. Często trzymał ok. 7-8 godzin. Zapach delikatny, krótko się utrzymujący. Najważniejsze jest to, że używałam go po goleniu pach i mnie nie podrażniał.

denko_3_kosmetyki

Podsumowując, jeśli masz włosy tłuste i rzadkie tak jak ja, śmiało mogę polecić Ci serię AQUA od firmy Pantene. Produkt w piance u mnie niestety się nie sprawdził. Jeśli lubisz ładnie pachnące żele pod prysznic to polecam Ci wypróbować produkty firmy Le Petit Marseillais.

Przypadł Wam, któryś z produktów do gustu? 

Dajcie znać w komentarzach!

denko_3_calosc

1 Comment

  1. Nawet lubię tą kulkę z Garniera, bo nie podrażnia i mimo, że nie zapewnia trwałej ochrony to na Zimę jest to fajna, lżejsza opcja 🙂

Dodaj komentarz