PROJEKT DENKO – PUSTAKI cz. 6

O akcji rabatowej w Rossmannie wie już każda kobieta. Tylko do dzisiaj w każdej drogerii wiele dziewczyn zastanawiało się co kupić. Też miałam tą samą zagwozdkę na początku tego tygodnia. Tym razem wybrałam nowy korektor pod oczy, kredkę wodoodporną beżową bez której nie mogę żyć oraz puder do twarzy. Jak widać zakupy mocno oszczędne. Jednak post jak w tytule będzie o produktach, które przetestowałam prawie do końca i z czystym sumieniem, niektóre z nich mogę polecić. Są to kosmetyki do wykonywania makijażu: jeden podkład i trzy korektory. Zapraszam do zapoznania się z moją opinią na temat produktów. 

Pierwszym produktem będzie podkład do twarzy Lumi w odcieniu 101 Ivory firmy AA. Jest to kosmetyk, który ma rozświetlić oraz wygładzić moją cerę. Faktycznie zauważałam te działania, dlatego produkt był zużyty do końca. Jest bardzo wydajny, starczył mi na ponad 6 miesięcy. Podkład firmy AA jest tanim i dobrym produktem, który nie tworzy maski na twarzy, a tworzy spójną całość ze skórą. Konsystencja lejąca, lekko tłustawa, ale nie ciężka. Polecam każdemu spróbować, bo na promocji potrafi kosztować poniżej 10 zł!

podklad_AA

Kolejnym produktem jest korektor firmy Bourjois Healthy Mix. Lubię stosować korektory, ponieważ mam dość spore zasinienia oraz worki pod oczami, bo lubię siedzieć nocami. Dlatego w moim przypadku korektor ma ważniejszą rolę od podkładu, który stosuje sporadycznie. Jeśli chodzi o tą markę to miałam duże oczekiwania od tego produktu. Niestety się trochę zawiodłam. Na plus jest wydajność oraz dobre krycie. Jednak sam kolor najjaśniejszy jest za ciemny do mojej karnacji, więc musiałam go rozjaśniać podkładem. Kolejnym minusem to wysuszenie skóry w okół oczu oraz rolowanie się produktu na zmarszczkach. Niestety nie kupię kolejnego opakowania.

korektor_bourjois

Kolejnym korektorem jest produkt marki Maybelline, Dream Lumi Touch. Jest to kosmetyk, który posiada estetyczne opakowanie ukazujący ile zostało Nam produktu. Niby jest okej, zakrywa cienie, rozświetla delikatnie skórę pod oczami, nie roluję się, robi wszystko co powinien robić korektor, ale szybko się zużywa. Przy codziennym stosowaniu starcza na miesiąc.

korektor_maybelline

Ostatnim korektorem pod oczy jest marki Miss Sporty z witaminami E i C. Produkt jest bardzo wydajny, ale krótko utrzymuje się na twarzy, dlatego sugeruje przypudrować go dla lepszej trwałości. Jest lżejszym produktem, który nie kryje mocniejszych cieni, dlatego używałam go głównie latem. Cena jest dość niska, więc sugeruje go wypróbować.

kokrektor_miss-sporty

Jestem ciekawa jakie Wasze są ulubione podkłady oraz korektory. Jak widzicie część produktów sprawdziła się w większym lub mniejszym stopniu, dlatego lubię testować. Dajcie znać co upolowaliście na promocji w Rossmannie. Czekam na komentarze. 🙂pozdrawiam

Dodaj komentarz