THIRD LOOKBOOK // BEFREE DRESS & ARIELLA BAG

Uwielbiam łączyć czerń z różnymi kolorami. Uważam, że to zawsze wychodzi OKEY. W tej stylizacji, w której byłam na poprawinach ślubu Oskara i Justyny. Sesja trwała może z 15 minut, bo nie mogłam się oprzeć by jej nie zaprezentować przed Wami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Impreza odbywała się w pensjonacie Sentoza Green, jakieś 20 km od Gdańska. Tereny ośrodka były cudownie położone, aż żałowałam, że nie miałam więcej czasu i stylizacji dla Was. Na prawdę warto tam pojechać, ponieważ od pensjonatu, jakieś 2 km jest pole golfowe, gdzie można nieźle się zabawić.

Jeśli chodzi o stylizację, to postawiłam tutaj na sukienkę z grubej bawełny, za kolana, marki prosto z Rosji, czyli BeFree. Uzupełniłam tą stylizację dodatkami w kolorze czarnym, czyli torebka ze sklepu: Ariella oraz sandałki marki 5th Avenue. Mam nadzieję, że stylizacja przypadnie Wam do gustu.ariella_bag_befree_dressariella_bag_befree_dress_2ariella_bag_befree_dress_3ariella_bag_befree_dress_4ariella_bag_befree_dress_5ariella_bag_befree_dress_6ariella_bag_befree_dress_7ariella_bag_befree_dress_8ariella_bag_befree_dress_8ariella_bag_befree_dress_9ariella_bag_befree_dress_10ariella_bag_befree_dress_11

DRESS \ BEFREE

BAG \ ARIELLA

SHOES \ 5th AVENUE 

JEWELLERY \ CROPP

pozdrawiam

Dodaj komentarz